|
Dames 1 verslaat koploper, meisjes B1 is koploper |
|
zondag 16 oktober 2011 11:24 |
In het weekend waarin de zitvolleyballers het EK afsloten (5e plaats voor de heren, 2e plaats voor de dames) in Rotterdam kwamen de stande volleyballers van Holyoke meer in de buurt in actie. Dames 1 wist koploper VC Weert na een 2-0 achterstand met 3-2 te verslaan. Door deze overwinning houdt dames 1 de kopgroep van de 1e klasse in zicht.
Ook dames 2 wist te winnen in Budel werd Ledub met 4-0 verslagen.
Heren 1 was bezig met een prima reeks, maar tegen de buren uit Reuver hadden de Belfeldse heren weinig in te brengen. Revoc won met 4-0. Ook heren 2 verloor met 4-0 van Boshoven.
Meisjes B1 won overtuigend in Swalmen. S'62 werd met 4-0 verslagen. Door dit resultaat is meisjes B1 nu koploper in hun klasse. Meisjes B2 moest net als dames 1 in Weert spelen. De Holyoke-meiden wisten echter niet te winnen: 4-0 voor VC Weert.
Mesijes C1 won net als meisjes B1 met 4-0 in Swalmen.
Overigens is na gemiddeld 4 wedstrijdenronden meisjes B1 het enige Holyoke-team dat echt bovenaan meedraait. De overige teams vertoeven in de middenmoot, of nog lager. |